top of page
527.jpg

HAKKIMIZDA

Avukat Aslı Yelkenci Sarı 9 ocak 1982 yılında Gelibolu'da doğmuştur. Hukuk Eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde tamamladı. Çanakkale'de saygın bir hukuk bürosunda stajını yaptıktan sonra hemen kendi ofisini açıp 2008 yılından bu yana mesleki faaliyetlerine devam etmektedir. Kendisi evli ve bir çocuk annesidir. Yüksek sorumluluk sahibi, idealist, azimli ve meslek ahlakını ilke edinmiş bir avukat olan Aslı Yelkenci Sarı mesleki hayatında ve sosyal hayatında prensiplerine bağlı bir avukattır. Kendisi müvekkillerine karşı dürüst, açık sözlü ve sır saklama yükümlülüğüne önem vererek hareket etmektedir.
 

 


Büromuz şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.
 

 


Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.

bottom of page